Tenerife Photo

Zažijte s námi neopakovatelné chvíle

Srdečně vás zvu na nadcházející retreaty, kde společně objevíme umění fotografie, harmonii a krásu jógy a kouzlo osobního růstu. Společně se ponoříme do hloubky umění úspěšného podnikání. Věřím v sílu přitažlivosti a v to, že jsme tím, co si myslíme.

Přijďte prozkoumat tuto sílu společně s námi, abychom společně dosáhly svých snů a vytvořily život, kde naše podnikání slouží nám, a ne naopak. Přijďte objevit svoji sílu, kreativitu a vnitřní moudrost. Těšíme se na vás na retreatu, kde začíná vaše transformace!

+ Pobyt v krásné vile s dalšími 14 ženami
+ Dny začneme meditací, jógou a zdravou snídaní
+ Každý den přednáška na business téma
+ 4× focení na výjimečných lokacích s námi a exkluzivním hostem
+ Večerní sdílení u bazénu, úpravy s vínem v ruce a společný čas

Tenerife retreat

Zveme vás na čtyři dny intenzivního kurzu na Tenerife. Čtyři dny plné poznávání s foťákem v ruce. Rozmanité lokace a know-how vytvořené za 15 let práce.
Na fotce.
Svém podnikání.
Sobě.
Čtyři dny ve společnosti žen, které dlouhodobě úspěšně podnikají, a hlavně v partě holek, která vnímá svět nejen skrze hledání tý správný kompozice, ale sebe sama, a je READY TO

Co nás čeká:

Grow & Glow

obsazeno

Retreat se obsadil během 36 minut
od spuštění registrací...
          Děkujeme! Máte zájem o další retreat? 

WOW!!!

mám zájem!

Fotografka

Fotografka

Kreativec

The chef

Rodinná fotografka a autorka fotografických kurzů s více než 15letou praxí ve světě a později u nás. Nicole je výjimečná svým bezprostředním přístupem ke klientům a lehkostí, se kterou komunikuje a pracuje.

Kačka je velmi uznávanou fotografkou luxusních svateb a skvělou mentorkou, která pomáhá fotografkám na cestě ke skutečnému, smysluplnému a hodnotnému businessu.

Designérka, majitelka značky Astré People a tvůrkyně několika úspěšných projektů a produktů. Všestranný kreativec, který vidí v lidech a příležitostech potenciál, který dokáže proměnit v podnikání.

Autorka kuchařky Spolu Sníme, která se roky stará o spokojenost surfařů v Asturii ve Španělsku na vile Salty Lobos. Její kuchyň je barevná, svěží, lehká a udělá nás všechny moc šťastný.

Už jste skoro tam!

newsletter

Zapište se a nové termíny workshopů a další zajímavé informace ohledně kurzů už vám neuniknou!

Taylor Raine

Follow US

Hey there

Scenester williamsburg small batch viral typewriter blog, schlitz skateboard squid XOXO four loko. Hoodie intelligentsia affogato, salvia photo booth literally snackwave four dollar toast coloring book typewrite.