Zažijte s námi neopakovatelné chvíle

Srdečně vás zvu na nadcházející workshopy, kde společně objevíme umění fotografie, harmonii a kouzlo osobního růstu. Společně se ponoříme do hloubky umění úspěšného podnikání. Věřím v sílu přitažlivosti a v to, že jsme tím, co si myslíme.


Change your life 

Jednodenní photo workshop v praze

Připoj se ke mně na tomto fotografickém workshopu, kde mě uvidíš při práci a také tě naučím všechny mé kroky během focení. Je to příležitost vidět, jak v každém okamžiku komunikuji s klienty a jak je vedu, abychom společně vytvořili fotky plné emocí.Letos jediný

více info

+ Pobyt v krásné vile s dalšími 14 ženami
+ Dny začneme meditací, jógou a zdravou snídaní
+ Každý den přednáška na business téma
+ 4× focení na výjimečných lokacích s námi a exkluzivním hostem
+ Večerní sdílení u bazénu, úpravy s vínem v ruce a společný čas

Tenerife photo workshop
Vol. II.

Po velmi úspěšném workshopu v říjnu 2023 se můžete těšit na další jízdu v listopadu 2024.
Zveme vás na čtyři dny intenzivního kurzu na Tenerife. Čtyři dny plné poznávání s foťákem v ruce. Rozmanité lokace a know-how vytvořené za 15 let práce.
Na fotce.
Svém podnikání.
Sobě.
Čtyři dny ve společnosti žen, které dlouhodobě úspěšně podnikají, a hlavně v partě holek, která vnímá svět nejen skrze hledání tý správný kompozice, ale sebe sama, a je READY TO

Co nás čeká:

Grow & Glow

jedu!!

První retreat se obsadil během 36 minut
od spuštění registrací...
          Děkujeme! Přihlašte se na další v listopadu 2024. 

WOW!!!

mám zájem!

Fotografka

Fotografka

Kreativec

The chef

Rodinná fotografka a autorka fotografických kurzů s více než 15letou praxí ve světě a později u nás. Nicole je výjimečná svým bezprostředním přístupem ke klientům a lehkostí, se kterou komunikuje a pracuje.

Kačka je velmi uznávanou fotografkou luxusních svateb a skvělou mentorkou, která pomáhá fotografkám na cestě ke skutečnému, smysluplnému a hodnotnému businessu.

Designérka, majitelka značky Astré People a tvůrkyně několika úspěšných projektů a produktů. Všestranný kreativec, který vidí v lidech a příležitostech potenciál, který dokáže proměnit v podnikání.

Autorka kuchařky Spolu Sníme, která se roky stará o spokojenost surfařů v Asturii ve Španělsku na vile Salty Lobos. Její kuchyň je barevná, svěží, lehká a udělá nás všechny moc šťastný.

Už jste skoro tam!

newsletter

Zapište se a nové termíny workshopů a další zajímavé informace ohledně kurzů už vám neuniknou!

Taylor Raine

Follow US

Hey there

Scenester williamsburg small batch viral typewriter blog, schlitz skateboard squid XOXO four loko. Hoodie intelligentsia affogato, salvia photo booth literally snackwave four dollar toast coloring book typewrite.