Online kurz focení dětí pro každého rodiče.
Nezmeškejte tyto vzácné okaMŽIKY.

Ať už fotíte na mobil nebo zdrcadlovku, tento kurz je pro vás. Ve světě, kde každý den přináší nové příběhy a nezapomenutelné momenty, je snadné nechat tyto chvíle uniknout. Ale co když byste mohli tyto momenty nejen zachytit, ale proměnit je v nejcennější dědictví pro vaše děti?
V mém online kurz focení dětí, vás skrze prezentaci a ukázková videa přímo z focení naučím, jak zachytit každodenní krásu a spontánní momenty života vašich dětí. Od prvních kroků po rodinné oslavy.

DLOUHO OČEKÁVANÝ online KURZ FOCENÍ DĚTÍ JE TADY

JDU DO TOHO

Moje know-how

Už žádné rozmazané fotografie, ani frustrující chvíle!

Toužíte přejít od galerie se špatnou kompozicí a nenaladěnými děťátky k dechberoucím fotografiím plným nezapomenutelných emocí, krásných barev, skvělé kompozice, a jako třešničku na dortu se naučit úžasné úpravy?                                                        Berete? Tak jdeme na to!
Tento online kurz focení dětí sestává z šesti nabušených modulů. V nich vás srozumitelně a krok za krokem provedu tipy, které jsou jednoduché a lehce aplikovatelné. Uvidíte, že to není žádná věda!

Tento kurz je výsledkem mých mnohaletých zkušeností jako maminky a rodinné fotografky.

Končí spousta pokusů o fotografie vašich dětí nebo vás všech frustrací ? 

Znáte ten pocit, kdy už nevíte, co věnovat svým přátelům nebo nejbližším? Tímto minikurzem potěšíte každého, kdo fotí na mobil... takže KAŽDÉHO!

Kurz může být tím nejlepším dárkem pro někoho, kdo už všechno má...

pojďme společně do kurzu nahlédnout

Sama moc ráda vidím, jak kurz který mám v plánu zakoupit vypadá. Tady můžete shlédnout několik úryvků z kurzu.

How it Works well

FOCENÍ DĚTÍ

1 710 CZK

koupit

FOCENÍ DĚTÍ
&
FOCENÍ NA MOBIL 

2 340 CZK

koupit

1 550 CZK

1 260 CZK

early bird

early bird 

Oblíbený

Nevhodná kompozice a špatné světlo.

You can do it!

Jaký posuny se dají dělat během online kurzu!!

Blízkost sluší fotkám a ještě to světlo je dokonalý.

Informace, které zde najdete

Šest nabušených modulů

Tipy na lepší fotografie

V prvním nabušeném modulu našeho online kurzu se zaměříme na praktické tipy, které vám pomohou získat ty nejlepší snímky vašich dětí. Zjistíte, jak pracovat s jejich přirozenou energií a nepředvídatelností.Probereme...

MODUL 01

jak skrze hru můžete zachytit ty nejvíce autentické okamžiky a přeměnit je na trvalé vzpomínky,

téma komunikace s dětmi během focení tak, aby s námi spolupracovaly a na focení se dokonce těšily,umění zachycení kouzelných emocí, úhly, ze kterých se nejlépe fotí, a jakou roli hraje během focení oblečení – to budou další, neméně důležitá témata prvního modulu.


01

Technika a kompozice

Druhý modul se věnuje technickým aspektům fotografování dětí.Probereme...

MODUL 02

na který fotoaparát fotím (ano, svoje děti nejvíce na mobil),mé oblíbené kompoziční techniky, které vnesou úplně nový rozměr do vašich fotografií,kreativní fotografování, tak abyste mu hlouběji porozuměli a mohli lépe vyjádřit jedinečnost každého dětského okamžiku.02

Práce se světlem

Třetí modul vás provede světlem ve focení dětí. Skvělá fotografie začíná u dokonalého světla. Bez světla nelze fotit, a právě proto se „pochopením světla“ neskutečně posune kvalita vašich fotek. A je jedno, jestli fotíte na tu nejlepší zrcadlovku, nebo na telefon.Probereme...

MODUL 03

jak využívat přirozené světlo,jak se světlem pracovat i v různých, ne tak příznivých podmínkách,jak vytvořit fotografie plné krásné atmosféry.03

Focení během čtyř ročních období

Čtvrtý modul vás zavede do světa fotografování dětí v různých ročních obdobích. Od jarních květin po zimní radovánky. Vaše rodinné album bude nádherně pestré! Probereme...

MODUL 04

 jak využít jedinečné kouzlo každé sezóny, jak vytvořit působivé fotografie plné barev a kontrastů.04

Úpravy a organizace fotografií

V pátém modulu se zaměříme na úpravy vašich fotografií, abychom doladili pár detailů a přeměnili krásnou fotku v dechberoucí vzpomínku na pár kliknutí. Probereme...

MODUL 05

jak úpravami zdokonalit své snímky,jak efektivně organizovat svou fotografickou knihovnu.05

Backstage videa z focení

MODUL 06

V posledním modulu vás pozvu (aspoň takto virtuálně) na pár focení se mnou. Nahlédnete do mého světa focení, ukážu vám na pár videích, jak pracuji se svými dětmi, ale také tady najdete video, kde pracuji se svými klienty. Tento modul poskytne inspiraci a tipy přímo z praxe.


06

koupit za výhodnou cenu

Fotíte své děti nejčastěji na mobilní telefon? Můj minikurz focení na mobil by mohl být právě tím skvělým doplňkem tohoto kurzu. Během minikurzu focení na mobil se zaměříme na několik klíčových aspektů, které vám pomohou posunout vaše mobilní fotografie na novou úroveň. Naučíme se, jak využít jejich praktičnost a rychlost při zachycování neopakovatelných momentů.

Nenechte si to ujít

výhodný balíček kurzů 

by PRO VÁS mohlo být to pravé.

FOCENÍ DĚTÍ

1 710 CZK

koupit

FOCENÍ DĚTÍ
&
FOCENÍ NA MOBIL 

2 340 CZK

koupit

1 550 CZK

1 260 CZK

early bird 

Oblíbený

early bird

Výhodný pack

Kurz Foceni dětí je naprosto úžasný. Nicole dává spoustu tipů a hlavně praktických ukázek, díky kterým vidíte, jak to funguje při focení.Kupovala jsem společně s balíčku s kurzem Foceni mobilem, který je skvělým doplňkem k tomuto kurzu. 

Ivet K.

"Kurz od Nicole je proste skvělý! Jednoduše a přehledně vás provede různými tématy. Odnesla jsem si prima tipy a triky - a hlavně je všechno jasné a jednoduché, použitelné i pro foceni na mobilu. Díky Nicole!"

Mája J.

"Kurz focení dětí je skvělý. Překvapilo mě, jak obsáhlý a komplexní obsah jsem v něm našla. Je to velká studna nápadů, ale i přesných kroků, jak na lepší fotky, a to nejen dětí. Doporučuji ho všem."

Klára P.

Líbí se mi, jak nás vlastně vedeš k tomu, aby bylo vše v přirozenosti a lásce, nic nikde neštelovat, to prostě nefunguje. A musím říct, že díky focení máme spoustu krásných vzpomínek, a jsem vděčná, že focením běžných denních činností můžu sdílet s rodinou její milníky, vývoj, získávání zkušeností, je to krásný. 

žeňa

ZPĚTNÁ VAZBA NA KURZ

Wait, there is more!

BONUS JEN PRO VÁS

Pracovní sešit...

pro ty z vás, kteří budou chtít posunout focení dětí na další úroveň. Budu vaší největší fanynkou.

Almost there!

Free guide

You can embed an email signup form here by pasting the code for one in the blank "embed" box below.